Instagram'ın yeni özelliği "Collabs"

Instagram, iki kullanıcının tek bir akış gönderisinin veya Reels'ın ortaklaşa paylaşmasını sağlayan yeni bir özellik olan Collabs ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Collabs özelliği sayesinde paylaşılan gönderi veya Reels, her kullanıcının takipçilerine ortaklaşa görünecek ve aynı yorum dizisinin yanında görüntüleme ve beğeni sayılarını da paylaşıyor olacaklar. Bu özellik etiketleme seçeneği ile etkin hale getiriliyor fakat daha sonra ikinci hesabın daveti kabul etmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra Instagram, gönderiye kâr amacı gütmeyen bir bağış kampanyası eklemenin yolunu test ediyor ve bununla birlikte masaüstünde fotoğraf ve video gönderileri oluşturma ve Reels için yeni müzik odalı efektler başlatma özelliğini de kullanıma sunuyor.

https://www.instagram.com/p/CVNxqwzpHBY/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Bunun dışında Instagram artık masaüstünde fotoğraf ve video gönderileri oluşturma, Reels için yeni müzik odaklı efektlerin olduğu özelliklerini de kullanıma sunuyor. Beat ile senkronize özel efektleri içeren Superbeat ve parçayla akan 3D şarkı sözleri özelliği olan Dynamic Lyrics özelliği de dahil olmak üzere 21 Ekim'de yeni müzik odaklı Reels efektleri kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor olacak.

Kariyer
istegelsin marketleri "karşılaştırmaya" aldı

istegelsin, diğer marketlere karşı avantajlı fiyat stratejisini öne çıkaran rekabetçi bir reklam kampanyası başlattı.

Bunlar İlginizi Çekebilir