Instagram’a web sürümü güncellemesi geliyor

Instagram sonunda beklenen güncellemeyi gerçekleştiriyor. Artık kullanıcılar Instagram’a web sürümü üzerinden de fotoğraf ve video paylaşımı yapabilecek.

Son olarak Instagram’ın direkt mesaj özelliği web sürümüne getirilmişti. Şimdi ise web sitesi üzerinden paylaşım yapabilme özelliği bazı ülkelerde aktif olsa da daha öncesinde Türkiye’de aktif değildi. Aktif edilen bu özellik sayesinde Instagram'da fotoğraf ve video yüklemek için artık mobil sürüme ihtiyaç kalmadı. Söz konusu özellik ayrıca içerik üreticiler için daha kolay paylaşım yapabilmelerine imkân sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde ise Instagram, iki kullanıcının tek bir akış gönderisinin veya Reels’ın ortaklaşa paylaşmasını sağlayan yeni bir özellik olarak Collabs özelliğini kullanıcılarına sunmuştu. Collabs özelliği sayesinde paylaşılan gönderi veya Reels, her kullanıcının takipçilerine ortaklaşa görünecek ve aynı yorum dizisinin yanında görüntüleme ve beğeni sayılarını da paylaşıyorlar.

Kariyer
Yemeksepeti'nden "Gel Al" hizmeti

Yemeksepeti yeni "Gel Al" hizmeti ile kullanıcılarına, seçtikleri adrese yakın üye restoranlardan sipariş vererek yemeklerini teslim alabilme fırsatı sunuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir