Instagram Remix özelliğini tüm videolar için kullanıma açıyor

Instagram, kullanıcıların tüm videolar için Remix özelliğini kullanabileceklerini açıkladı.

Instagram, Remix özelliğinin Reels videolarına ek olarak tüm video içeriklerinde kullanılabileceğini açıkladı. Böylece kullanıcılar platform üzerinden yeni kitlelere ulaşırken yaratıcılıklarını göstermek ve birbirleriyle işbirliği yapmak için yeni yöntemlere sahip olacak.

Reels’da olduğu gibi, Remix özelliği ile videoları remikslerken kullanıcıların; Collabs, Seslendirme, Efektler ve Ses Araçları gibi çeşitli yaratıcı araçlara erişimi olacak.

Remix özelliğini kullanmak için yapılması gerekenler ise; herkese açık bir Instagram videosu seçerek sağ üst köşedeki ‘üç nokta’ ikonuna tıkladıktan sonra ‘Bu videoyu remiksle’ seçeneğini seçmek. Yanıtı kaydetmek veya galeriden herhangi bir video yüklemek.

Instagram ayrıca planlanmış canlı yayınları için kullanıcıların artık konu, tarih ve saat gibi bilgileri profillerinde öne çıkarabileceklerini açıkladı. Bu özellik sayesinde takipçiler izlemek istedikleri planlanmış canlı yayınlar için daha kolay bir şekilde hatırlatıcılara kaydolabilecek ve yayınları izleyebilecek.

Kariyer
TotalEnergies İstasyonları: "Tam performans ile tasarruf"

TotalEnergies İstasyonları'nın yeni reklam filmi yayında.

Bunlar İlginizi Çekebilir