Instagram, Reels indirme özelliğini kullanıma sundu

Instagram, kullanıma sunduğu Reels indirme özelliği ile artık herkese açık hesaplardaki videoların doğrudan telefonlara kaydedilebilmesini sağlıyor.

Instagram, Reels videolarını indirmeyi mümkün kılan yeni özelliğini dünya genelinde kullanıma açtı. Bu sayede Instagram kullanıcıları, artık herkese açık hesaplardaki Reels videolarını doğrudan telefonlarına kaydedebilecek.

Birkaç aydır test aşamasında bulunan özellik, öncelikli olarak ABD'deki  belirli bir kullanıcı grubuyla test edildi. Kullanıma sunulmasından sonra kullanıcılar, artık üçüncü taraf yazılımlara ihtiyaç duymadan Reels videolarını doğrudan telefonlarına indirebilecek ve daha sonra çevrimdışı olarak da izleyebilecekler.

Kullanıcı güvenliğinin de göz ardı edilmediği özellikte; herkese açık hesap sahiplerine Reels videolarının indirilip indirilemeyeceğini kontrol etme özelliği de sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar, hesaplarındaki Reels videolarının indirilmesini tamamen engelleyebilecek veya istedikleri Reels videolar için indirme özelliğini kapatabilecekler.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir