Instagram logosu yenilendi

Dün akşam saatlerinde Instagram kullanıcılarının yaşadığı uygulamaya erişim sorununun ardından Instagram logosu değişti.

Dün akşam saatlerinde birçok Instagram kullanıcısı, uygulamayla alakalı çeşitli sorunlar yaşadıklarını dile getirdi. Bu sorunlar, uygulamaya erişememe ve ana sayfanın yenilenmemesiydi. Kullanıcıların uygulamayla yaşadıkları çeşitli sorunlar yaklaşık 1.5 saat sürdü ve uygulamanın tekrardan normale dönmesinin ardından Instagram'ın logosu değişti. Kullanıcıların dün akşam saatlerinde yaşadıkları sorunların kaynağının, Instagram'ın logosunun güncellenmesinden kaynaklandığı anlaşıldı.

instagram-logosu-degisti

Yaşanan problemin çözülesinin ardından Instagram kullanıcıları, uygulama logosunun birden değiştiğini söylerken kimi kullanıcılar bu değişimi fark etmediğini belirtti. Tasarımda radikal bir değişime gidilmese de, yeni logoda renklerin dağılımının değiştiğini ve daha canlı ve parlak renkler tercih edildiğini söyleyebiliriz. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir