Instagram, Kullanıcıları Yeme Bozuklukları ile İlgili Kaynaklara Yönlendirecek

Instagram, yeme bozukluklarından etkilenen insanlar için platforma bazı kaynaklar eklediğini duyurdu. Kullanıcılar, yeme bozukluğuyla ilgili olabilecek hashtag'leri veya içeriği ararsa, Instagram bu kullanıcıyı ABD'deki Ulusal Yeme Bozuklukları Birliği'ne (NEDA) ve İngiltere, Kanada ve Avustralya'daki diğer kaynaklara veya yardım hatlarına yönlendirecek.

https://pazarlamasyon.com/instagram-hikayeler-icin-tiktok-tarzi-bir-dikey-feed-uzerinde-calisiyor/

Instagram, şu anda arama sonuçlarındaki potansiyel olarak tetikleyici içerikleri bulanıklaştırmaya çalıştığını ve insanları genelleştirilmiş bir kriz desteğine yönlendirdiğini; ancak artık kullanıcıları yeme bozuklukları etrafında özel olarak tasarlanmış kaynaklara yönlendirmesi gerektiğini söylüyor. Instagram ayrıca, birisi yeme bozukluğuyla ilgili bir içerik paylaşmaya çalıştığında veya "bir arkadaşın yayınlanan bir şeyden endişelenmesi ve destek sunmak istemesi durumunda" kaynakları göstermeyi planladığını söyledi.

https://pazarlamasyon.com/instagram-hesap-yonetimini-kolaylastiriyor/

Sosyal medya devi, Ulusal Yeme Bozuklukları Farkındalık Haftası programının bir parçası olarak, “pozitif vücut imajını teşvik eden, kilo damgasını ve zararlı klişeleri iten ve tüm bedenlerin değerli olduğunu ve kutlanmayı hak ettiğini" gösteren Reels videolar yayınlamak için topluluk liderleriyle birlikte çalışmayı planladığını ekledi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir