Instagram, kullanıcılar tarafından en çok beklenen yeni özelliğini sundu

Instagram, uygulamada iki yeni özellik geliştirdiğini duyurdu.

Instagram Başkanı Adam Mosseri, Finally ve Rage Shake adındaki bu özellikler hakkında Twitter'dan bilgi veren kısa bir video paylaştı.

https://twitter.com/mosseri/status/1461034689632686082

Finally özelliği, kullanıcıların bir kaydırmalı gönderi içerisindeki tek bir görüntüyü silmelerine olanak tanıyor. Yani gönderide yer alan yalnızca bir video ya da fotoğrafı silmek için, bütün gönderiyi kaldırmanıza gerek kalmayacak. Instagram'ın Finally özelliği, an itibarıyla iOS için mevcut ve yakın gelecekte Android kullanıcıları için çıkacağı söyleniyor.

Uygulama kullanımı sırasında karşınıza çıkan sorunlardan hızlıca kurtulmanızı isteyen Instagram, getirdiği yeni özellik Rage Shake ile artık sorun yaşadığınız anda telefonunuzu sallayarak hataları bildirebileceksiniz. Bu sallama ile bir ekran ortaya çıkacak ve size her şeyin yolunda olup olmadığına dair sorular soracak.

Instagram, kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenen geliştirdiği bu özellikleri daha kapsamlı hale getirmeyi amaçlıyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir