İnci küpe görünümlü kablosuz kulaklık: NOVA H1

Bir çift küpe içine yerleştirilmiş ilk kablosuz kulaklık NOVA H1 tanıtıldı.

Yakın zaman önce tanıtılan NOVA H1, oldukça büyük incilerle donatılmış tipik bir küpe gibi görünebilir, ancak gördükleriniz bir mücevherden daha fazlası. Bir çift küpe içine yerleştirilmiş ilk kablosuz kulaklık olarak karşımıza çıkan NOVA H1, altı kaplama klips üzerindeki inciye gizlenmiş bir hoparlör sayesinde, sizi dünyadan koparmadan, çevrenizdeki sesleri bastırmadan müzik dinleyebilmenizi, telefon görüşmeleri yapabilmenizi mümkün kılıyor. Bu üründen yüksek ses kalitesi beklememeniz gerektiğini belirtmekte fayda var. Marka da ürünün ses kalitesinden çok işlevselliğini öne çıkarıyor. Ürünün yapısı gereği, dinlediklerinizin dışarıya duyulacağını da söyleyebiliriz. Özel telefon görüşmeleriniz için standart bir kulaklık takmanız daha iyi olacaktır.

AirPods kutusuna benzeyen şarj haznesiyle NOVA H1, 14 saat kablosuz kullanım ve 3 saat tek seferlik dinleme süresi sağlar. Telefonla Bluetooth aracılığıyla bağlantı kuran cihaz, oldukça yüksek bir satış fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Gerçek inci ve altın kullanılan modelin fiyatının 695 Euro seviyesinde olması bekleniyor. Gümüş versiyon ise, 595 Euro fiyatla alınabilecek. Pahalı olsa da, ürün yakında Avrupa'da satışa sunulacak.

Kadınlara odaklanan ilk kablosuz kulaklık modeli değil

Nova H1, kadınlara odaklanan ilk kablosuz kulaklık modeli değil. Bu konuda daha önce adım atan Huawei, kadılara özel tasarladığı FreeBuds Lipstick'le karşımıza çıkmıştı. Huawei Türkiye, ürün için "iyi görünmek özveri ister. Lüks sınıf paslanmaz çelik gövde, 30 karmaşık mühendislik tasarım süreci üzerine inşa edilmiştir ve ultra yüksek seviyede cilalanarak ayna kadar pürüzsüz bir yüzey oluşturur. Her bakışta yansıyan güzelliği görün" ifadelerini kullanmıştı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir