IKEA’nın Yeni Çok Amaçlı Yastığı, Uyku Tulumu ve Monta Dönüşüyor

Geçtiğimiz günlerde şirketin özellikle sürdürülebilirlik misyonu çerçevesinde atık gıdalardan nasıl yararlanılacağını ve onun nasıl tekrar yenilebilir hale getirileceğini gösteren bir yemek kitabı hazırlayan IKEA, her geçen gün daha farklı yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şirketin son bombası ise aynı zamanda uyku tulumu ve monta dönüşebilen çok amaçlı uyku yastığı. Doğada kamp yapmayı severler için birebir bir ürün!

https://pazarlamasyon.com/ikea-yemek-atiklarinin-nasil-tekrar-yemege-donusecegini-anlatan-yemek-kitabi-yayinliyor/

IKEA, minimal ve fonksiyonel ürün kültürünü artık sadece evlerde değil dış mekanlara da yansıtmaya başladı. Ancak sadece sandalye ve çadır şeklinde değil! Ünlü mobilya markası özellikle sırt çantalı gezginler için  gerektiğinde bir uyku tulumuna veya montuna çevrilebilecek bir yastık tasarladı.

Yeni FÄLTMAL yastık, gezginlerin günlük seyahatleri sırasında onları sıcak tutmak için hafif ama fonskiyonel bir işlev görüyor. İster yastık isterseniz de uyku tulumu olarak kullanılan ürün doğayla uyumlu asker yeşili renginde satışa çıktı. ABD'deki fiyatı ise 34,99 dolar olarak belirlendi.

Kolayca açılıp uyku tulumuna dönen yastık iş bittiğinde taşımak için yine aynı şekilde tekrar kolayca geri katlanabiliyor. Yastık ayrıca uzun bir mont olarak da kullanılabiliyor.Tasarım, IKEA’nın her zamanki temel parçalarından daha alışılmışın dışında olsa da, şirketin sürdürülebilirlik vizyonuyla uyumlu görünüyor. Üçü bir arada parça ile, üretim sürecinde daha az enerji ve daha az malzeme harcanıyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir