IKEA'dan 25. yılına özel "reality show" formatında kutlama

Yaratıcı ve farklı kampanyalarıyla her defasında bizleri şaşırtmayı basarak IKEA, bu kez de İspanya'daki 25. yılına özel farklı bir konseptle karşımıza çıkıyor.

https://pazarlamasyon.com/ikeanin-gezici-uyku-kapsulleri/

Bir döneme damgasını vurmuş "reality show" formatını günümüze uyarlayan IKEA, İspanya'daki 25. yılını kutluyor. Bir grup gencin yer aldığı kampanyada, "IKEA olmasaydı hayatımız nasıl olurdu?" mesajı verilmek isteniyor. IKEA ürünlerinin olmadığı bir evde kalan bir grup genç, 90'lı yıllardan kalma eşyalarla yaşamak zorunda bırakılıyor. Bir hayli zorlanan gençlerin imdadına ise IKEA yetişiyor.

McCan Spain tarafından hazırlanan kampanya için IKEA İspanya Pazarlama ve İçgörüler Direktörü Laura Durán, “IKEA ilk kez reality show formatında bir kampanyaya imza attı. Ama ise IKEA ürünlerinin tasarımı nasıl demokratikleştirdiğini mizahi bir şekilde göstermek ve 1996’da ülkeye girişinden bu yana İspanyol evlerinde yarattığı dönüşüme dikkat çekmekti.” açıklamasında bulundu.

https://www.youtube.com/watch?v=q4nCxh44qFw

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir