IKEA, Zanaatkarların Yaptığı El Yapımı Eşyalar Serisini Tanıttı

Her fırsatta farklı kampanyalarıyla karşımıza çıkan IKEA, bu kez kaybolmaya yüz tutmuş eserler üreten zanaatkarları desteklemek amacıyla farklı bir adım attı.

https://pazarlamasyon.com/ikea-yeni-surdurulebilir-urun-serisiyle-eski-denimleri-koltuk-ortulerine-ceviriyor/

Dünyanın farklı noktalarından zanaatkarları bir araya getirerek her birinin el yapımı tasarladığı eşsiz parçalarla bir seri oluşturan IKEA, bu amaçla unutulmaya yüz tutmuş meslekleri tekrar bizlere hatırlatmayı amaçlıyor. LOKALT adını verdiği bu seride; Ürdün, Tayland ve Hindistan'dan minder kılıfları, sepetler, vazolar, kilimler, battaniyeler ve kaseler olmak üzere farklı kategorilerden ürünler mevcut.

Geleneksel izler taşımasının yanında modern olan bu seramik ve tekstil ürünleri hakkında IKEA Yaratıcı Lideri Maria O'Brian, "Ürünlerin üretildiği yerlerden hikayeler anlatan ilginç ayrıntılarla dolu." olduğunu söyledi. O'Brian aynı zamanda, "Seramikler Tayland'a yemek servisi yapma şeklinden esinlenildi, ev tekstili ve yastık kılıfları ve kilimlerdeki Hint mirasından esinlenen etkileyici şekillerde Amman'da gündelik hayatın bazı anları var."  açıklamasında bulundu.

IKEA'nın eşitlik ve kapsayıcılığı desteklemenin yanı sıra en çok ihtiyaç duyabilecek bölgeler için iş fırsatları yaratmaya yönelik amacıyla hazırladığı bu sosyal kampanya, bu yıl Haziran ayında 294 mağazada satışa sunulacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir