IKEA, uzaylılara özel montaj klavuzu yayınlıyor

IKEA'nın kampanya hazırlama konusunda ne kadar aktif olduğunu sizler de biliyorsunuz. Real time marketing konusunda da yaratıcı işler hazırlamasının yanı sıra zaman konsunda da oldukça başarılı davranıyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarımızdan paylaştığımız Cristiano Ronaldo'nun Coca Cola şişesini kadraj dışı bırakması sonucunda hızlıca bir fikir üretip paylaştığı su şişesi görseline Cristiano adını vermişti. Yine bir real time örneği olarak, ABD Senatörü Bernie Sanders'in sosyal medyada viral olan görseli için bir afiş hazırlamıştı.

IKEA bu kez real time örneği olmasa da yine gündemi yakaladığı ve bunu çalışmasına uyarladığı bir iş hazırladı.Önümüzdeki günlerde ABD hükümetinin uzaylılar hakkında önemli bir rapor hazırlayacağı haberi üzerine IKEA Birleşik Arap Emirlikleri, uzaylıların dünyamıza geleceğini düşünüp bir iş hazırladı. Uzaylılara özel olarak montaj klavuzu hazırlayan IKEA, uzaylıların dünyamıza geldikleri zaman IKEA mobilyalarını nasıl kuracaklarını anlatıyor. Üzerinde garip harflerin olduğu afişlerde, uzaylı dilinin yer aldığı da söyleniyor.

Kariyer
INBOX, mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify’ı tanıttı

E-posta pazarlama servisi INBOX'ın Kurucusu Emin Onur Genç, INBOX'un mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify hakkında konuştu.

Bunlar İlginizi Çekebilir