IKEA müşterilerini boş odaya davet etti

IKEA Toronto, "Empty Showroom" kampanyasıyla müşterilerini hayallerindeki odayı yaratmaya davet etti.

IKEA Toronto, sıradışı bir deneyim sunarak müşterilerini hayallerindeki iç mekanı yaratmaya davet ediyor.

Normalde en yeni mobilya seçenekleri ve dekorasyon parçalarıyla dolu olan showroom, alışılmışın aksine bu kez müşterilerin karşısına boş olarak çıktı. Yaratıcı ajans Rethink imzasını taşıyan "Empty Showroom" adlı kampanyada müşterilerden, Kreativ isimli yapay zekâ destekli mobil uygulamasını kullanarak kendi hayallerindeki odaları ve iç mekanları inşa etmeleri isteniyor.

Kampanya kapsamında, hayallerindeki mekanı yaratanlara 2 bin 500 dolar değerinde IKEA hediye kartı vaat eden marka, katılımcılardan en az beş adet IKEA ürünü kullanarak tasarımlarını Instagram'da #IKEAKreativContestToronto etiketiyle paylaşmalarını istiyor. 

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ashwin Chhabria (@ashwin.chhabria)'in paylaştığı bir gönderi

IKEA Kanada Pazarlama Müdürü Jonelle Ricketts, showroom'ların alışveriş deneyiminin vazgeçilmez bir parçası olduğunu belirterek, boş bir oda görmenin müşterileri şaşırtacağını ve onlara sahip oldukları sonsuz olanakları keşfetmeleri için ilham vereceğini vurguladı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir