IKEA, eski mobilyaları daha ucuza satıyor

IKEA, ABD'de hâlâ iyi durumda olan az kullanılmış mobilyaları tüketicilerden geri alarak daha ucuza fiyatlandırıp tekrar satıyor.

https://pazarlamasyon.com/kfc-logosuna-ikea-logosunu-uyarladi/

Az kullanılmış da olsa bazı ürünler bu kampanyaya dahil değil. Örneğin çekmeceli şifonyerler ve komodinler güvenlik açısından kabul edilmeyecek. Sürdürülebilirlik Müdürü Jennifer Keesson, “IKEA'da, sürdürülebilir yaşamı pek çokları için kolay ve ekonomik hale getirme konusunda tutkuluyuz ve hem insanlar hem de gezegen için daha iyi bir geleceğin parçası olmak istiyoruz. Geri Al ve Yeniden Sat hizmetinin, müşterilerimize kullanılmış mobilyalarına başka bir hayat ve ikinci bir ev verirken evlerinde daha sürdürülebilir bir yaşam sürmeleri için ilham vermesini umuyoruz.” dedi.

Kullanılmayan ve çok eski olmayan mobilyaların boşa gitmemesini sağlamak için hazırlanan kampanyaya benzer programlar daha önce de Birleşik Krallık gibi diğer ülkelerde başlatılmıştı ve başarıyla sonuçlandı. Yeni hizmet, şu andan itibaren 19 Eylül'e kadar IKEA'nın Philadelphia, Conshohocken'deki mağazasında pilot program şeklinde sunulacak.

Şirketin gelecekte ülke genelindeki tüm mağazalarında Geri Al ve Yeniden Sat programını uygulamak olduğu belirtiliyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir