IKEA'dan burçlara göre öneriler

IKEA, mağzalarında yeni bir uygulamaya geçerek kullanıcılara yaptığı önerilerde yeni bir yöntem geliştirdi. Marka her burca özel, öneriler yapıyor.

IKEA mağazalardaki yön okları haricinde yeni bir yönlendirme yöntemi geliştiriyor. Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan ve kararlarıızı etkilediğine inanılan burçlar artık IKEA'da da yol gösteriyor. Mobilya devi artık burcunuza en uygun ürünü bulmak için yıldızlarla bir yol çiziyor. 

IKEA'nın Singapur ayağı, her bir tabelayı, 80 parçalı yeni ofis mobilyaları serisi MITTZON ve 60'lı ve 70'li yılların tasarımlarını içeren Nytillverkad serisindeki ürünler de dahil olmak üzere yeni ürünlerinden biriyle eşleştirdi. Örneğin ruh hali hızlı değişen Akrep, karanlık SÖTRÖNN mumunun cazibesine kapılabilirken, zariflikten hoşlanan Boğa lüks görünümlü FRÖDD'e bayılabilir. Bilgelikten hoşlanan Başaklar ise periyodik tabloyu gösteren BJÖRKSTA Çerçeveli Resim'i beğenebilirler...

Buçlara göre yönlendirme yapmayı fazlasıyla ciddiye alan IKEA 12 burç için de ayrı ayrı önerilerde bulunuyor. Bununla birlikte IKEA yaptığı önerileri Instagram sayfasında paylaşarak müşterilerine kolayca ulaşmayı hedefliyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IKEA SG (@ikeasingapore)'in paylaştığı bir gönderi

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IKEA SG (@ikeasingapore)'in paylaştığı bir gönderi

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir