IKEA, ASUS ROG Markalı Ürünlerini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Geçtiğimiz yılın Eylül ayında IKEA ve ASUS sürpriz bir ortaklığa adım atmış ve oyunculara yönelik aksesuarlar üreteceklerini açıklamıştı. Eylül ayından beri ortaklaşa çalışan iki marka şimdi de ROG markalı yeni ürünleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İnsanların vakitlerinin çoğunu evlerinde geçirdiği şu günlerde daha konforlu, daha rahat ve uygun fiyatlı oyun mobilyaları üretmeyi amaçlayan IKEA ve ASUS yeni ürünlerini 29 Ocak'ta tanıttı. Yaklaşık 30 parçadan oluşan mobilya koleksiyonunun her bir parçası kusursuz bir şekilde tasarlanmış gözüküyor.

https://pazarlamasyon.com/ikea-asus-is-birliginde-oyun-mobilyasi-uretecek/

IKEA ve ASUS ROG'un tanıttığı yeni koleksiyon masaları, sandalye, saklama ünitesi ve oyuncu akseuarları gibi pek çok üründen oluşuyor. 599 Yen (93 ABD Doları) fiyatına sahip oyun masası ayarlanabilir yüksekliğe sahip yapısı sayesinde oyunculara daha kullanışlı bir ortam sağlıyor. 999 Yen (155 ABD Doları) fiyat etiketi taşıyan ayarlanabilir oyun koltuğu ise destek ve rahatlama sağlamak için vücut hareketlerinizle senkronize olarak eğilebiliyor.

Aksesuarlar ise kullanıcıların video oyunlarına odaklanırken gözlerini veya sırtlarını zorlamadan atıştırmalıklarına ve diğer eşyalara kolayca ulaşabilecekleri harika bir ortam sağlamalarına yardımcı oluyor. Ayrıca oyunculara özel, oyun esnasında su içmeye teşvik eden 49 Yen (7,60 ABD Doları) kupa tutucusu da mobilya koleksiyonu içerisinde yer alıyor. Tutucu masanın yan tarafına sıkıştırılarak  su sıçrama riskini ortadan kaldırıyor.

Şimdilik bu ürünlerin 21 Şubat'ta Çin'de 21 Ekim'de de dünyadaki diğer pazarlarda satışa sunulması planlanıyor. Ürünlerin Türkiye'de de satışa sunulması bekleniyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir