İDA yeni yönetim kurulu başkanını seçti

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği'nin yeni yönetim kurulu, denetim kurulu ve etik kurul üyeleri seçildi.

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği'nin yeni yönetim kurulu, denetim kurulu ve etik kurul üyeleri seçildi. İDA'nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Özge Uzun olurken Uzun'la birlikte yönetim kurulunda yer alacak asil üyeler; Excel İletişim ve Algı Yönetimi CEO’su Burçak Taşkın Yurdakul, Lorbi PR Ajans Başkanı Mustafa Kaya, Dilan Baransel İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Dilan Baransel Türkalp ve MSL Türkiye Lideri Nazlı Çil oldu.

İDA yeni Yönetim Kurulu Başkanı Özge Uzun yeni göreviyle ilgili olarak; "Derneğimiz önümüzdeki sene 20. yılını kutlayacak. Önümüzdeki yıl aynı zamanda ICCO Global Zirvesi ilk kez İstanbul’da gerçekleşecek. Dünyanın birçok ülkesinden sektör profesyonellerini ve liderlerini ağırlayacağımız uluslararası bir zirveye ev sahipliği yapacağımız içinde çok heyecanlıyız. Dernek olarak yeni dönem çalışmalarımıza hız veriyoruz.  Sektörümüz adına yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum." açıklamasında bulundu.

İDA’nın yeni döneinde Yönetim Kurulu'ndaki yedek üyeler ise Brandworks İletişim Danışmanlığı'ndan Güneş Özkan, Contactplus'tan Orkide Gökhan, Promedia'dan Feray Alpay, Ogilvy İstanbul'dan Gül Altan ve Weber Shandwick'ten Seda Yalçın Ulusoy oldu.

Denetim Kurulu üyeleri ise Zarakol İletişim'den Necla Zarakol, Ünite Edelman'danIşıl Arıdağ ve Bersay İletişim Grubu'ndan Arın Saydam  oldu. Denetim Kurulu yedek üyeleri ise Neslihan İletişim Danışmanlık'tan Dündar Tribeca, İz İletişim'den Nedim Özkan ve Medyaevi'nden Nihal Aydoğan olarak belirlendi.

Derneğin Etik Kurulu üyelerinde ise; MPR İletişim Danışmanlığı'ndan Meral Saçkan, GoodWorks İletişim Danışmanlığı'ndan Ergun Gümrah ve Artı İletişim Yönetimi'nden  Esra Şengülen Ünsür olarak belirlendi. Etik Kurulu yedek üyelerinde ise Grup 7 İletişim'den Anna Turay,  L’appart İstanbul'dan Yasemin Berkman Manisalı  ve Effect BCW'den Gonca Karakaş  oldu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir