Hyundai'den, dünyanın elektrikli otomobille çalışan ilk oteli!

Hyundai, elektrikli otomobil markası IONIQ ile güç alacak Hotel Hyundai'yi duyurdu.

Güney Kore merkezli çok uluslu otomotiv firması Hyundai, gün geçtikçe yaygınlaşan elektrikli otomobil dünyası adına ilk niteliğini taşıyan bir gelişmeye imza attı. Ünlü otomobil firması, Hyundai’nin elektrikli otomobil markası IONIQ ile güç alacak Hotel Hyundai'yi duyurdu. İngiltere'nin kırsal bölgelerinden Essex'de yer alacak olan otel, Hyundai IONİQ 5'lerin bataryalarıyla desteklenecek.

Hotel Hyundai, elektrik gücünü IONIQ 5'lerden karşılayacak!

Yayıncı Grace Dent ile bir işbirliği içinde gerçekleştirilen proje için İngiltere’deki insanların tatil alışkanlıklarını öğrenmek üzere bir araştırma yapıldı. Yapılan araştırma sonucunda, ankete katılanların yüzde 44’ünün yurtdışına çıkmaktansa yerel tatilleri tercih ettiği ortaya çıktı. Yapılan araştırmadan yola çıkan Hyundai, görmeye alışık olduğumuz otel konseptinin dışına çıkarak elektrik gücünü IONIQ 5'lerden karşılayacak Hotel Hyundai'yi duyurdu. Hyundai IONIQ 5'i bir nevi aküye dönüştüren otelde bulunan restoran, bar gibi tesisler Hyundai'nin elektrikli otomobil markası IONIQ ile güç alacak. 

hyu-hotel

Eğlenmek ve zaman geçirmek için birçok aktivite bulunan otelde elektrikli otomobiller priz görevi üstlenecek; öyle ki otelde sinema da yer alıyor. Bu projeyle, IONIQ 5'lerin güç verici görevini tanıtmayı amaçlayan Hyundai, IONIQ 5 kullanıcılarının bu teknolojiyi evlerinde de kullanabileceklerini belirtiyor. IONIQ 5 sayesinde kullanıcılar elektriğe ulaşımın zor olduğu lokasyonlarda bile elektriksiz kalmayacaklar.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir