HP'den Bilgisayarınızı Şarj Eden Çanta: The Powerup Backpack

Yoğun çalışan ve sürekli hareket halinde olan kişiler iyi bilir kullanılan bilgisayarın kalitesi kadar hafifliği ve şarj süresinin uzun oluşu oldukça önemlidir. HP tam da bu ihtiyaçlarımızı karşılamak adına oldukça kullanışlı bir çanta yaptı. Çantaları ile tanınan bir marka olmasa da HP Powerup Backpack  ile kalbimizi çalmaya hazırlanıyor.

Yanınızda birden fazla elektronik alet taşıyorsanız, yeni Powerup Backpack işinizi içinde bulunan 22,400mAh bataryası ile oldukça kolaylaştıracak. Dışarıdan oldukça normal ve şık bir sırt çantası gibi görünen çanta içinde taşıdığı batarya sayesinde bir çok laptop ve tableti şarj edebilmesinin yanı sıra akıllı telefonunuzu da  8-10 defa yeniden şarj etme gücüne sahip. https://www.youtube.com/watch?v=HuoMPeLQAb4 Her gözünde ayrı bir şarj kablosu bulabileceğiniz çanta dayanıklı bir malzemeye sahip. Kapalı bir alanda şarj olan elektronik cihazların aşırı ısınmadan dolayı zarar görme riskini karşın sırt çantası sıcaklık ölçüm sensorleri ile çanta içi sıcaklığı ayarlayabiliyor. Ayrıca çantanın cep kısımlarından  çantanın hava akımını düzgün bir şekilde sağlayabilmesine olanak veren küçük delikler bulunuyor.  Ayrıca hafif bir yağmura dayanıklı bir malzemeye sahip olan çanta kumaşı daha uzun süreli yağmurlarda koruyucu aksesuarı sayesinde içinde taşıdığınız cihazlara zarar gelmesini engelliyor. Çantanızı takıp sokakta yürüdüğünüzde telefonunuz şarj oluyor olsa bile uzayabilen kablo sayesinde yolda şarj olurken konuşabiliyorsunuz. Böylelikle şarj kablonuzu yanınıza almayı unuttuğunuz zaman çantanız yanınızda olduğu için endişe duymuyorsunuz. Çantanızı sizinle beraber istediğiniz her yere götürme ve kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Saatte 100-watt değil, sadece 84 watt şarj eden çanta Amerikan Federal Havacılık Yönetimi (FAA)’nın düzenlemelerine uygun bir şekilde tasarlanmış olduğu için uçaklarda taşınabiliyor. HP Powerup Backpack’lerde şimdilik sadece HP marka laptoplar şarj oluyor ancak tablet ya da akıllı telefon için bir sınırlama bulunuyor. Ekim ayında piyasaya çıkması beklenen çanta için ön siparişleri 200 dolara Amazon’dan verebiliyorsunuz.
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir