Hotels.com, Uzay Seyahatleri İçin Rezervasyon Sitesi Açıyor

Corona virüs salgını ortaya çıktığından bu yana yaşayış şeklimiz oldukça değişti. Dünyayı dolaşmak ve başka şehirlere gitmek artık uzak anılarda kaldı. Peki ya insanlığın dünyadan bir süreliğine çıkıp kozmosta küçük bir tatil yapmasının bir yolu olsaydı?

https://pazarlamasyon.com/bu-girisim-uzay-oteli-yapip-ona-bir-nazi-bilim-adaminin-adini-vermeyi-istiyor/

Bu fikir kulağa epey hayalperest gelse de, Hotels.com insanların uzaya yolculuk yapabilecekleri ve galaksiler arası otellerde dinlenebilecekleri bir uzay yolculuğunun geleceğinden emin. Otel rezervasyon platformu, "gelecekte uzaydaki otel rezervasyonlarını sunan ilk online seyahat sitesi" olmaya çalışıyor. Hatta galaksilerdeki tatillerin nasıl görünebileceğine dair görseller içeren bir mikro site bile açtı.

Site, yapay zekalı otel görevlilerinin potansiyel görünüşünü, ay botlarını, uzay giysilerini, meteor mini barını ve daha fazlasını sergiliyor. Odalar, "holografik uyandırma çağrısı" bulunduran uyku kapsülleri ile döşenmiş olarak sergileniyor.

Bu dünya dışı otel kulağa rahatlatıcı bir yolculuk gibi gelse de henüz mevcut değil. Bununla birlikte Hotels.com, gelecekte bunun gerçekleşeceğinden emin; öyle ki isimlerinde ya da soy isimlerinde sekiz gezegenden birinin ismini bulundurduğunu kanıtlayan ilk 20 galaktik yolcuya 250 dolar değerinde hediye kartı sunuyor. Hediye kartları, gelecekte Ay'daki merkezlerde ve ötesinde kullanılabilir. O gün gelene dek kartlar dünyada da geçerli.

Kariyer
Mentos'tan sakız ferahlığı

Mentos, ürün yelpazesine sakız eklediğini reklam filmiyle duyurdu.

Bunlar İlginizi Çekebilir