Hotels.com, Geceliği 50 Dolardan Ada Kiralıyor

ABD'de her yıl kasım ayında Şükran Günü vesilesiyle aileler, akrabalar, arkadaşlar bir araya geliyor. Bu yıl corona virüs salgınının getirdiği koşullar nedeniyle bu kalabalık toplanmaların güvenli bir şekilde gerçekleşemeyeceğini öngören Hotels.com, Florida'daki tatil adasını gecelik 50 dolardan hizmete sunmaya karar verdi.

https://pazarlamasyon.com/hotels-com-uzay-seyahatleri-icin-rezervasyon-sitesi-aciyor/

Normalde gecelik ücreti 1.400 dolara olan "Friendsgiving Adası"nda, altı misafire yedi gecelik konaklama imkanı sunulacak. 5.000 metrekarelik tatil evinde veranda, kano, kürekler, tekne iskelesi ve helikopter fırlatma rampası bulunuyor.

Ayrıca Şükran Günü yemeği de bir şef tarafından konuklara özel olarak hazırlanacak. Rezervasyonlar 27 Ekim'de başlayacak. Hotels.com, dekore edilmiş bir mağarayı andıran ve internet erişimi bulunmayan, büyük kayaların içine hazırlanmış odaları da ABD'deki seçim haftası boyunca gecelik 5 dolardan hizmete sunacak.

https://pazarlamasyon.com/atari-oyunculara-ozel-bir-otel-aciyor/

Sektördeki diğer aktörler gibi, Hotels.com da corona virüs salgını sırasında ayakta kalmaya çalışıyor ve müşterilere tatil yapmanın hala güvenli yolları olduğunu aktarmaya çalışıyor. Birçok firma bunu yaparken deneysel pazarlamayı kullanıyor.

Örneğin bu yılın başlarında Airbnb, Fresh Prince of Bel-Air'in malikanesini ve Cadılar Bayramı'ndan ilham alan "yeryüzündeki cehenneme bir gezi" sundu. Geçen Cadılar Bayramı'nda Booking.com, Brooklyn'deki Addams Aile Konağı'nı yeniden yarattı ve bu yaz dev bir kumdan kale inşa etti.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir