Heinz'ın vejetaryen vampiri Toby

Heinz, Cadılar Bayramı kapsamında hazırladığı reklam filminde vejetaryen bir vampiri işe aldı.

Heinz, klasik vampir yaşam tarzı yerine daha farklı bir şey yemeyi tercih eden vampir Toby’yi işe aldı. Toby’nin iş tanımı ise diğer vampirleri vejetaryen olmaya ikna etmek.

Vejetaryen vampir Toby, 280 yaşında ve kendisini Influencer ve Tomato Blood Aktivisti olarak tanımlıyor. Toby bu aktivizmi ise "Vejetaryen vampir olmak ve sadece Heinz Tomato Blood yemek hakkında yanlış düşüncelere varılıyor. Umarım ülke çapındaki tüm vampirler insanların bir yiyecekten daha fazlası olabileceğini anlar ve lezzetli bir alternatifin tadını çıkarırken arkadaşlığa da bir şans verebilir" sözleriyle tanımlıyor.

Cadılar Bayramı kapsamında hazırlanan reklam filminde Heinz, tüm ketçap severleri Toby gibi vejetaryen olmaya davet ediyor. Heinz Marka İletişim Müdürü Alyssa Cicero, "Heinz yıllardır insanlarla ortak anılar biriktiriyor ve bu Cadılar Bayramı da öyle olacak… Sınırlı sayıda üretilen Heinz Tomato Blood ketçap şişesi, vampirlerin bile takdir edebileceği bir tasarıma sahip ve insanların aşina olduğu ikonik ketçabı içeriyor" dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir