Heinz'dan votkalı makarna sosu

Heinz, İtalyan klasiği "Pasta alla Vodka" sosu için alkol markası Absolut ile işbirliği gerçekleştirdi.

Heinz, İtalyan klasiği "Pasta alla Vodka" sosu için alkol markası Absolut ile ortaklık yaptı. Gigi Hadid'in Instagram hikâyelerinde "baharatlı votkalı makarna" tarifini paylaşmasının ardından ilgi artınca, Heinz ve Absolut, Tomato Vodka Pasta Sauce adlı ürünü İngiltere'de sınırlı sayıda üretmeye karar verdi.

Kampanyanın görselleri, Absolut'un Andy Warhol tarafından çekilen 1980'lerdeki ünlü reklamlarından ilham alınarak Wunderman Thompson İspanya tarafından tasarlandı. Yeni görseller, iki markanın işbirliği için sloganları olan "Kesinlikle Heinz. Gülünç Derecede İyi" ve "Kesinlikle Domates. Gülünç Derecede İyi." gibi güçlü mesajları içeriyor.

Heinz Yöneticisi Caio Fontenele işbirliğiyle ilgili olarak, "Yenilikler yapmaya ve tüketicileri lezzetli tatlarla memnun etmeye devam etmeye kararlıyız. Bu iki yüz yıllık marka arasındaki ortaklıktan ve ilk domates votkalı makarna sosunu İngiltere'deki büyük süpermarketlere getirmekten heyecan duyuyoruz." açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir