Heinz'dan Orta Doğu'daki müşterileri için leke tutmayan kandura

Heinz, Wunderman Thompson Dubai ile işbirliği içinde, Orta Doğu'daki müşterilerinin çekinmeden Heinz soslarının tadını çıkarmasını sağlayan bölgenin geleneksel giysisi "kandura"yı geliştirdi.

Orta Doğu'daki en tanınmış kıyafetlerden biri olan ve genellikle bölgedeki erkekler tarafından giyilen geleneksel uzun beyaz gömleğin adını biliyor musunuz? Belki de birçoğumuz bu giysinin adını, Heinz sayesinde öğrenmiş olacağız.

"Kandura" adındaki bu geleneksel giysi, onu giyen birçok erkek için büyük bir gurur kaynağı ve çoğunun, bembeyaz kumaşın lekelenmesi veya kirlenmesi durumunda her zaman yanlarında yedek bir kandura bulundurduğu biliniyor. Heinz de bu durumdan yola çıkarak Orta Doğu'lu müşterileri için leke tutmayan kandura üretti.

Wunderman Thompson Dubai ile işbirliği içinde, müşterilerinin korkmadan Heinz soslarının tadını çıkarmasını sağlayan bir "Sürdürülemez Kandura" geliştirdi. Yerel terziler, tekstil üreticileri ve tasarımcılarla yapılan görüşmelerin ardından şirketler, lekeleri uzak tutan yüksek teknolojili koruyucu bir bariyer vaat eden yenilikçi bir kumaşı seçtiler.

Nanoteknoloji ile oluşturulmuş koruyucu bir kaplama kullanarak, geleneksel giysi kanduranın liflerinin herhangi bir sıvıyı önleyebildiği ve herhangi bir lekeyi sadece bir parça bezle çıkarmasına olanak sağlıyor. Ürün hakkında daha şaşırtıcı olan bilgi ise, suyla dolu bir kap içerisine konulsa bile kupkuru çıkabiliyor.

Orta Doğu'daki Heinz severler, bu ürün sayesinde korkusuzca bol soslu yemekleri tereddüt etmeden yiyebilecekler gibi gözüküyor.

Künye

Reklamveren: Heinz Dubai

Reklam Ajansı: Wunderman Thompson Dubai 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir