Heineken, Reklam Panosunu Bara Dönüştürdü

İçinde bir bar bulunan reklam panosuyla Heineken, açık hava reklamcılığının sınırları olmadığını bir kez daha gösterdi. Publicis'in hazırladığı kampanya, bir reklam panosunun ne kadar eğlenceli ve interaktif olabileceğini ortaya koyar nitelikte.

https://pazarlamasyon.com/mcdonaldsin-yaratici-acik-hava-reklami-isirilmis-reklam-panolari/

Publicis, Heineken Brezilya için Rio de Janeiro yolunda içinde bir bar ve barmen olan 3 boyutlu bir reklam panosu hazırladı. Üç gün boyunca açık kalan açık hava barı, sürücülere markanın alkolsüz birası Heineken 0.0'ı ücretsiz olarak sundu. Ajans, reklam panosunun yüksekliğinin sürücülerin içeceklerini arabadan çıkmadan camlarını açarak alabilecekleri şekilde ayarlandığını; böylece fiziksel temas olmayacağını ve sosyal mesafenin sağlandığını söyledi.

Heineken Group’un Brezilya’daki premium markalarının direktörü Vanessa Brandão, sürücülerin günün herhangi bir saatinde, sürüş sırasında bile alkolsüz bira içebilecekleri mesajını pekiştirmeyi hedeflediklerini söyledi. Brandão, "Açık hava barı, Heineken 0.0 için iletişim planındaki bir başka yenilik ve kelimenin tam anlamıyla olası tüketim durumlarından birini gösteriyor," açıklamasında bulundu. Publicis Brezilya'nın CCO'su Domenico Massareto ise, "Dış mekan, markaların halka açık bir mesajla insanlara ilham verme olanağını temsil ediyor; bu durumda, yeni ürünü açıklayan hafif, iyi huylu ve çok ilgi çekici bir mesaj," dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir