HBO Max Türkiye’ye geliyor

WarnerMedia tarafından yayınlanan HBO Max’in yaptığı açıklamaya göre, HBO Max Türkiye’nin de dahil olduğu birçok ülkede 2022 yılında hizmete başlıyor fakat net bir tarih verilmiş değil.

Avrupa’da 27, dünya genelinde 67 farklı lokasyonda yayın yapacak olan HBO Max 2026'da ise 190'ı aşkın ülkede yayın yamayı hedefliyor. Platform, 26 Ekim tarihinde ise İsveç, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İspanya ve Andorra merkezli olarak kullanımda olacak.

HBO Max 'in duyurusunda Avrupa'daki kullanıcıların Warner Bros., HBO, DC, Max Originals ve Cartoon Network sinema filmlerini sinemadan 45 gün sonra ücretsiz olarak seyredebileceğini duyurdu Ancak 2019'da ülkemizde yürürlüğe giren sinema düzenlemesine göre vizyona giren filmlerin 5 ay boyunca dijital platformlarda yayınlanması yasaklanmıştı.

Yönetmelikte düzenleme yapılmaması halinde HBO Max'in "sinemadan hemen sonra izle" özelliği Türkiye'de kullanılamayacak  ve vizyona giren filmler, en erken 5 ay sonra yayınlanacak.

Kariyer
Yemeksepeti'nden "Gel Al" hizmeti

Yemeksepeti yeni "Gel Al" hizmeti ile kullanıcılarına, seçtikleri adrese yakın üye restoranlardan sipariş vererek yemeklerini teslim alabilme fırsatı sunuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir