Hayalet avcısı Burger King

Burger King, bu Cadılar Bayramı'nda hayalet yakalayan müşterilerine bedava Whopper veriyor.

Cadılar Bayramı denilince akla ilk gelen markalardan biri hiç şüphesiz ki Burger King. Marka bu şöhretini ise Cadılar Bayramı'na özel hazırladığı kampanyalardan alıyor. Bu Cadılar Bayramı'nı da es geçmeyen fast food devi, bu kez müşterilerine bedava Whopper veriyor. 

Mobil uygulamasında geçerli olacak bir özellikle yeni bir kampanya başlatan marka, müşterilerini hayalet avına çıkarıyor. DAVID Madrid ve DAVID New York tarafından hazırlanan kampanyada, mobil uygulamayı kullanan müşteriler farklı bir özellikle karşılaşıyor. Dedektör özelliğiyle etraftaki doğaüstü olayları tespit edebilen müşteriler, uygulama yardımıyla hayalet yakalamaları durumunda ise Whopper ödülü ile karşılaşıyor. 

Cadılar Bayramı'na özel hayalet avlayan müşterilerine bedava Ghost Pepper Whopper veren Burger King, ödülü yalnızca Royal Perks üyelerine özel olarak kullanıma sunuyor. Royal Perks'in markanın bir sadakat programı olduğunu da hatırlatalım.

17-31 Ekim tarihlerine kadar sürecek olacak kampanya; ABD, Birleşik Krallık, Kanada, İspanya ve Brezilya'nın yanı sıra 5 farklı ülkede geçerli.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir