Hall of Fame güncellendi

TechBrands, The Hammers Awards ve MarTech Awards'te ödül kazanan markaların ve ajansların yer aldığı Hall of Fame listesi güncellendi.

Türkiye’nin en teknolojik markalarını ödüllendiren TechBrands ve pazarlama teknolojilerinin başarılı kullanımlarını ölçümleyen MarTech Awards’ta ödül sahibi olan markalar ve ajansların yer aldığı Hall of Fame güncellendi.

Pazarlamasyon olarak geçtiğimiz yıl ilk kez hazırladığımız Hall of Fame bölümümüzü, TechBrands ve MarTech Awards'te ödül kazanan markalar ve ajanslar güncelledi.

Listede bu yılın en çok ödül kazanan markaları, Reckitt, Finish ve Opet oldu. Reckitt ve Finish toplamda 5 MarTech alırken Opet ise 4 MarTech ve 1 TechBrands ödülüne layık görüldü. Bu yılın en çok ödül kazanan ajansları listesinde ilk sırayı ise geçen yıldan farklı olarak OMD ve Havas Turkey olmak üzere iki ajans paylaşıyor. İki ajansın her biri toplamda 5 MarTech ödülü alarak listenin ilk sırasında kendilerine yer buldular.

Tüm zamanların en çok ödül kazanan markası ise, önceki yılda olduğu gibi Vestel olurken en çok ödül kazanan ajans Wavemaker listedeki yerini korudu.

Ödül kazanan markaların ve ajansların yer aldığı listenin devamına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir