Haftanın Web3 gelişmeleri artık YouTube'da!

Haftanın en önemli Web3 gelişmelerini meraklılarıyla buluşturan "Haftanın önemli Web3 gelişmeleri" artık YouTube'da!

Web3'ün hayatımıza girmesiyle her geçen gün yeni teknolojilerle karşılaşır hale geldik. Günümüzde birçok marka fiziksel dünyadaki aktivitelerini veya kampanyalarını dijital dünyaya taşımaya çalışıyorlar. Uzun süredir "Haftanın önemli Web3 gelişmeleri" başlığı altında sizler için haftanın en önemli Web3 gelişmelerini derliyorduk. Şimdi ise haftanın Web3 gelişmelerini odağına alan yeni video serimiz "Haftanın Web3 gündemi" YouTube'da Pazarlamasyon izleyicileriyle buluşuyor.  

Bu haftanın (27 Haziran - 1 Temmuz) en önemli Web3 gelişmeleri arasında, Mark Zuckerberg'ün 1 milyar metaverse kullanıcısı için tarih vermesi, lüks giyim ürünlerinin Meta Avatars Store'da yer alması, kripto para zinciri Solana'nın akıllı telefonu Saga'yı tanıtması, metaverse etkinlik şirketi RLTY'nin 4 milyon euro yatırım aldığını duyurması ve eBay'in NFT ve metaverse odaklı ticari marka başvurularında bulunması yer alıyor. Görüldüğü üzere Web3 açısından odlukça yoğun bir haftayı geride bıraktık diyebiliriz.

Web3 gündeminde geçen hafta öne çıkan gelişmeler sizlerle... 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir