H2O United'a İki Yeni Marka

Markalara strateji, kreatif, dijital ve yeni nesil medya alanlarında geniş çaplı bir hizmet sunan H2O United portföyüne iki yeni marka ekledi. Türkiye’de geniş hedef kitleye sahip markalardan biri olan Yataş Bedding ve Türkiye’nin bilişim şirketleri arasında yer alan NGN yeni ajansları olarak H2O United’ı seçti. H2O United, Yataş Bedding’in dijital ajansı, NGN’nin ise kreatif ve dijital ajansı oldu.

Markalara strateji, kreatif, dijital ve H2O Content Studio ekipleri ile 360 derece iletişim hizmeti veren H2O United, Yataş Bedding'in dijital ajansı, NGN’nin ise kreatif ve dijital ajansı oldu.

Yataş Bedding’e Dijital Destek

H2O United’ı tercih eden yeni marka Yataş Bedding oldu. H2O United, ürün çeşit ve fiyatlandırma stratejisiyle Türkiye’de en geniş hedef kitleye sahip markalardan biri olan Yataş Bedding’in dijital ajansı olarak rol üstlenecek.

NGN’nin yeni kreatif ve dijital ajansı

H2O United’ı tercih eden bir diğer yeni marka ise NGN. Türkiye’nin bilişim şirketleri arasında yer alan NGN, Türkiye’nin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn Krallığı ve Katar’da da faaliyet gösteriyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir