Gül Sağır Aydın Meetup Istanbul sahnesinde!

Meetup Istanbul 2023'ün konuşmacıları belli olmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul 2023''ün temasını sizlerle paylaşmıştık.

“RE:” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Meetup Istanbul'un yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Meetup Istanbul 2023 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak olan yeni konuğumuz, Hopi Ürün Yönetimi, Pazarlama ve CRM'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gül Sağır Aydın oldu.

Dilerseniz Meetup Istanbul sahnesinde yer alacak konuşmacımız Hopi Ürün Yönetimi, Pazarlama ve CRM'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gül Sağır Aydın'ı daha yakından tanıyalım...

Kariyer hayatına 2004-2005 yılında British American Tobacco’da Ticari Pazarlama Yöneticisi olarak başlayan Gül Sağır Aydın, sonrasında FMCG firması Teekanne’de Pazarlama Yöneticisi olarak markanın yeni ürün ve pazarlama stratejilerinin yönetilmesinden sorumlu oldu.  2006 yılında Sabancı Gıdasa A.Ş şirketine, ticari pazarlama ve marka yönetimi konularında görev almak üzere transfer oldu. Bu süre zarfında yetenek havuzunda yer alarak özellikle inovasyon alanında özel projelerde yer aldı. 

Aydın, 2007 ve 2016 yılları arasında yaklaşık 10 yıl Turkcell’de ticari pazarlama, perakende yönetimi, satış kanallarının dijital dönüşümü, şirketin yerelleşme stratejilerinin oluşturulması konularında, farklı yöneticilik unvanları ile görev aldı. Turkcell tarafından özel yetenek havuzunda yer alarak Koç Üniversitesi’nde pazarlama ve yönetim alanında Turkcell Executive MBA programını bitiren Aydın, Turkcell ve grup şirketleri ekosistemini kapsayan 350 kişilik ‘Tek Turkcell’ inisiyatifini proje lideri olarak yarattı ve tüm grup şirketleri dahil olmak üzere yönetti.  

2017-2018 yıllarında Seramiksan’da Pazarlama ve Perakende Direktörü olarak çalışan Gül Sağır Aydın, daha önceki deneyimleri ışığında şirketin kurumsallaşma süreçlerine de katkı sağladı. 

2018 – 2020 yıllarında ise hazır giyim sektörü ile tanıştı ve Kiğılı’da Pazarlama Direktörü ve İcra kurulu Üyesi olarak görev yaptı.  Aydın, 2020 Ocak -2021 Temmuz arasında ise kişisel bakım sektörü lideri Gratis’te Pazarlama ve E-Ticaretten Sorumlu Direktör ve İcra Kurulu Üyesi olarak çalıştı. 

Gül Sağır Aydın, Ağustos 2021 yılından itibaren Boyner Holding’e bağlı Hopi şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olarak tüketiciye dokunan tüm pazarlama, e ticaret, ürün yönetimi, CRM, büyük veri ve müşteri deneyimi süreçlerini yönetiyor. Aynı zamanda Aydın, Tukaş Gıda’da Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği yapıyor.   

Meetup Istanbul hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir