Guinness'ten karlı havalara eğlence getiren bot tasarımı

Guinness'in yeni tasarladığı botlar, markanın ikonik bira bardağının şekline benzeyen ayak izleri bırakıyor.

Guinness, karlı günlere yeni bot tasarımıyla damga vurma peşinde. Reklam ajansı AMV BBDO tarafından tasarlanan bu botlar, soğuk havalarda ayaklarınızı ısıtmaktan fazlasını yaparak bir bira bardağını andıran siyah beyaz tasarımıyla fark yaratıyor.

Sıcaklıkların keskin bir şekilde düşmesi umuduyla Guinness 'Foot Pints'; Noel heyecanına eğlenceli bir şekilde ortak oluyor. Covid'den bu yana pek çok barın kapanması ve işletme maliyetlerinin artmasıyla Guinness, hava nasıl olursa olsun artık sosyalleşmek için bara gidebileceğinizi söylüyor.

Kar ile harmanlanan ayak izleri, kışın her sokağı Guinness sanatı için bir tuvale dönüştürüyor. Bir bardak Guinness şekline benzer şekilde tasarlanan bu botlar, karda yürürken markanın ikonik bira bardağının şekline benzeyen ayak izleri bırakıyor. 

Diageo Kıdemli Marka Müdürü Jennifer Gleeson kampanya ile ilgili olarak, "Meşhur Noel ayak izleri reklam panomuza dayanarak, festival sezonunu ve özellikle de dünya genelinde kültür ve birliktelik konusunda önemli bir rol oynayan barları kutlarken ikonik GUINNESS hizmetlerinin altını çizen bu eğlenceli kampanyayı başlatıyoruz." açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir