Google İlk Fiziksel Mağazasını Açıyor

Google, kullanıcılarını şaşırtarak ürünlere dokunup hissedebilmemiz için bu yaz ilk perakende mağazasını açacağını duyurdu.

https://pazarlamasyon.com/google-artik-yururken-telefona-bakan-kullanicilari-uyaracak/

İlk zamanlar arama motoru olarak hizmet vermeye başlayan Google, sürekli gelişim ve değişim göstererek kullanıcılarına farklı hizmetler vermeye başlamıştı ve her geçen gün yeni bir özellikle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu sefer ise tamamen farklı bir konsept izleyip fiziksel bir mağaza açacağını duyurdu.

New York'ta açılması planlanan Google Store mağazası kullanıcılarına ürün sunmak dışında, müşterilerin sorunlarını gidermek, hatalı veya bozuk ürünlerin onarımı gibi genel sorunlara yardımcı olacak teknik hizmetler de sunacak. Bunun yanı sıra atölye çalışmaları da yapılması planlanıyor.

https://twitter.com/madebygoogle/status/1395379811615272965

Pandemi dönemi için alınan önlemler sebebiyle şimdilik mağazaya sınırlı sayıda müşteri kabul edilecek ve sosyal mesafe kuralları uygulanacak. Mağazanın resmi açılış tarihi ile ilgili şu an net bir bilgi yok fakat yakın bir zamanda açılış hakkında bilgilendirme yapılması bekleniyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir