Google, Earth View’in Yüksek Çözünürlüklü 1000 Yeni Manzara Fotoğrafını Gördünüz mü?

Google, dünyanın güzelliklerini farklı açılardan sunan Earth View’da harika birer duvar kağıdı olabilecek yüksek çözünürlüklü 1000 yeni fotoğraf yayımladı. Bu koleksiyonu son 10 yılda zenginleşen Earth View’ın tek seferde yaptığı en büyük güncellemesi oldu.

Google Earth View’la henüz yolunuz kesişmediyse bu link aracılığıyla siteyi inceleyebilirsiniz. Earth View meraklısına uzaydan çekilen binlerce harika fotoğraf sunuyor. Bu harika fotoğrafları ister Android cihazınızda duvar kağıdı, ister Google Home için ekran koruyucusu ya da masa üstü arka planı olarak kullanabilirsiniz.

Google’ın Earth View koleksiyonunda şu anda inceleyebileceğiz 2500’ün üzerinde yüksek çözünürlüklü görsel var.

https://m.youtube.com/watch?v=W1iQ-6KDQ2w&feature=emb_title&ebc=ANyPxKqmI4QhRaKCMVTkWYpgmPbNIJ-jhjd5rfqT69JHinW0t3Vy9JxIt9V7zUIY6etWuH8gEt-cRQQzKo4BgcUhBg_ZoI-n-A

Google Earth View‘da fotoğraflar uzaydan uydular aracılığıyla çekiliyor. Servis sayesinde birbirinden göz alıcı fotoğraflar kullanıcıların içini açıyor. Fotoğrafları ister rastgele, ister harita üzerinden spesifik bir noktayı seçerek inceleyebilirsiniz. Çevre kirliliğiyle canına okuduğumuz gezegenimize bir kez daha hayran kalacaksınız.

Tüm bu harika görüntülere, Earth View Chrome uzantısını ya da Earth View Gallery üzerinden de erişilebilir ve içinizi açacak harika duvar kağıdı için bir Google Earth View fotoğrafını hemen şimdi indirebilirsiniz.

Kaynak: 9to5google.com

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir