Giyen herkese damat şıklığı yaşatan smokin

D’S Damat'ın yeni reklam filmi yayında.

D’S Damat, "Smokin D'S Damat'tan alınır, giyen herkese damat şıklığı yaşatır" vaadini Ayhan Sicimoğlu’yla çektiği reklam filmiyle tüketicisiyle buluşturdu. 

Reklam filmi, uzak bir akrabasının düğününe giden Ayhan Sicimoğlu’nun damadı bir türlü bulamamasını esprili bir dille konu ediyor. Damadı bulma çabaları sonuçsuz kalan Sicimoğlu, en sonunda pes ediyor ve herkesin damat kadar şık olduğunu o sebeple damadı bulamadığını açıklıyor. Ardından damadın gelinle birlikte Sicimoğlu’nun yanına gelmesiyle olay çözülüyor. Sicimoğlu gelin ve damada sıkıca sarılıp, ağlatmayın beni diyerek reklam filmine son noktayı koyuyor. 

BBQ imzası taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu BFAM Solutions üstlenirken, yönetmen koltuğunda Duygu Güzelmeriç oturuyor. 

Künye

Reklam Ajansı: BBQ 

Kreatif Direktör: Ali Şener ve Kerim Gürsel

Sanat Yönetmeni: Elif Şener

Müşteri Temsilcisi: Selin Ünal 

Yapım Şirketi: Bfam Solutions

Yapımcı: Emir Eskinazi ve Hüseyin Çantay

Yönetici Yapımcı: Barışcan Okuyan

Yönetmen: Duygu Güzelmeriç

Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan

Fotoğrafçı: Fırat Koçak 

Post Production: Pixel 

Reklamveren: D’S damat

Pazarlama Grup Başkanı: Büşra Orakçıoğlu

Pazarlama İletişimi Müdürü: Yasemin Yazıcı

Pazarlama İletişimi Ekibi: Ohannes Gökçeoğlu, Burak Kocemer, Elif Coşar, Kübra Çetindaş, Muaz Fatih Bayındır, Can Behar, İrem Yüksel

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir