GittiGidiyor'un 20. Yaşına Özel Yeni Logo

En son Ebay'in satın almasıyla 2013 yılında imaj yenilemesi ile beraber logosunu değiştiren GittiGidiyor, 20. yılına özel yeni bir logo ve reklam filmi yayınladı.  Eski logolarına kıyasla sadeleşen yeni logo, teknoloji ile alışverişin buluştuğu yeniliklerle dolu bir platformu işaret ediyor.

Marka, “Keşfetmeye Bak” sloganıyla hazırladığı yeni reklam kampanyasında ise kullanıcılara yenilikçi, dinamik ve merak uyandıran bir dünya sunarak herkesi bu dünyayı keşfetmeye çağırdı. Reklam filminde GittiGidiyor’un yeni marka yüzü olarak ünlü oyuncu Elçin Sangu yer aldı. Reklam filminin seslendirmesini ise beğenilen oyuncu Mert Fırat yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=wwzSOfZp9Y4&t=5s

Türkiye'nin ilk online pazar yeri olan GittiGidiyor, değişen ihtiyaçlara göre gelişen kullanıcı deneyimini ile birlikte daha genç, dinamik ve enerjik bir dünyanın kapısını aralıyor. Marka, yükselen online alışveriş trendleriyle birlikte değişen tüketici beklentilerinden hareketle 20. yılında kullanıcılarına,  50 farklı kategoride 22 milyon ürüne ev sahipliği yaparak kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre ürün çeşitliliğini artırmaya devam ederken, yeni yaşında tüm kullanıcılara, kendi ilgi alanı ve zevkine uygun yenilikleri keşfedebileceği bir platform sunuyor.

Dijitalleşen dünyayla birlikte tasarımların da sadeleştiği günümüze uygun olarak tasarlanan yeni logoda, Ebay'den ve eski amblemden gelen renk mirası tipografiye taşınarak daha modern ve eğlenceli bir kimlik sunuluyor. Ayrıca, GittiGidiyor için özel olarak tasarlanan font, teknoloji ve alışveriş arasında kurulan köprüyü sembolleştiriyor.

https://pazarlamasyon.com/gittigidiyorda-canli-alisveris-donemi-basliyor/

GittiGidiyor CMO’su Feyza Dereli Fedar,  bu yıl ile ilgili olarak, GittiGidiyor’un 20. yaşını kutlamalarından büyük heyecan duyduklarını söyledi. Fedar; “GittiGidiyor olarak 20 yıldır ülkemizde e-ticaret sektörünün gelişimine destek olmak için çalışırken, kurulduğumuz 2001 yılından bu yana, kullanıcılarımızın online alışveriş deneyimlerinin her zaman daha iyi olmasını hedefledik. Kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi sunarken, değişen koşullara ve tüketici beklentilerine göre kendimizi sürekli güncellemeye özen gösterdik. Genç ve dinamik bir kurum kültürüne sahip GittiGidiyor olarak 20. yılımızı da aynı dinamizmle kutluyoruz. Yenilenen logomuz ve “Keşfetmeye Bak” sloganımızla kullanıcılarımızın keşif ve merak duygusuna dokunurken, onlara her gün yeni deneyimler ve ürünler keşfedecekleri bir dünya sunmayı hedefliyoruz. GittiGidiyor’un yenilenen yüzüyle, tüm kullanıcılarımızı platformumuzu keşfetmeye davet ediyoruz” sözleriyle yeni kampanyalarını tanıttı.

 

Kariyer

Bunlar İlginizi Çekebilir