Getir'den Fenerbahçe'ye çifte sponsorluk

Getir, Fenerbahçe ile 1,5 yıldır sürdürdüğü “Zaman Sponsorluğu” anlaşmasını 2021-2022 sezonunda da devam ettiriyor. Getir ayrıca, geçen sene Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ni namağlup bitirerek şampiyon olan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na da “Şort Sponsoru” oldu.

Dünyada bir ilki Türkiye’de başlatarak, ortalama 10 dakikada market ürünlerini kullanıcılarla buluşturan Getir’in spora verdiği destek artarak devam ediyor. Getir ile Fenerbahçe arasında 1,5 yıldır devam eden “Zaman Sponsorluğu” anlaşması bu sezonu da kapsayacak şekilde uzatıldı. Getir ayrıca son sezonda ligi namağlup şampiyon olarak bitiren Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın da yeni “Şort Sponsoru” oldu.

Getir Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Tuncay Tütek“Sattığımız market ürünleri her yerde var ama biz yarattığımız iş modeliyle Getir’de aslında zaman satıyoruz. Bu kapsamda, ülkemizin en büyük ve en köklü kulüplerinden Fenerbahçe ile 1,5 senedir devam eden ‘Zaman Sponsorluğu’ iş birliğimizi bu yıl da sürdürmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Fenerbahçe Futbol Takımı sponsorluğumuzdan sonra Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na da sponsor olduk. Spora yatırım yapmaya ve Fenerbahçe gibi seçkin kulüplerimize destek vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan yaptığı açıklamada “Fenerbahçe olarak alanında öncü ve örnek olan, geçtiğimiz ay 6. Yılını kutlayan ve bu kadar kısa süre içinde ülkemizi yurt dışında verdiği hizmetlerle gururlandıran Getir ile güçlenerek devam eden bir birlikteliğimiz var. Getir attığı adımlarla spor dünyasına da öncü ve örnek olma yolunda emin adımlarla yürüyor. Bu iş birliğimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ortaklığımızın her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde ifadelere yer verdi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir