Getir ilk süpermarketini açtı!

Getir, Amsterdam'daki deposunun bulunduğu bölgedeki imar sorunlarından dolayı deposunu süpermarkete çevirdi.

Türkiye başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinde hizmet veren Getir, yakın zaman önce, depolarının şehrin estetik yapısını bozduğu gerekçesiyle Hollanda'da bulunan bir deposunun vitrinlerini sanat galerisine çevirmesiyle gündeme gelmişti. Yakın zaman önce elde edilen bilgilere göre Getir, Hollanda'da bulunan depolarının dönüşümü için çalışmalarını sürdürüyor.

Getir'in Hollanda Başkanı Florian Brunsting’in geçtiğimiz saaterde LinkedIn üzerinden yaptığı açıklamada, gelecekte Getir'in potansiyel yan kollarından biri olabilecek gelişmeden bahsetti. Yapılan açıklamada belirtildiği üzere Getir, ilk süpermarketini Amsterdam'da açtı. Şirket, deposunun bulunduğu yerin imar planında meydana gelen sorunlardan sebebiyle Amsterdam’daki bir deposunu süpermarkete çevirdi.

getir-supermarket

Şirketin Hollanda Başkanı Florian Brunsting, eskiden yalnızca dağıtım deposu olarak görev yapan deponun süpermarkete çevrilmesi hakkında, "Süpermarketin bölümümüzün yanında, Amsterdam'da yiyecek sunan geleneksel süpermarketlerdeki gibi ev teslimatları için ayrılmış küçük bir özel bölümümüz var" ifadelerini kullandı.

Getir'in gerçekleştirdiği bu yenilik, şirketin gelecekteki faaliyetlerinin yönünü etkileyebilir.

Kariyer
Marketing Meetup ve Adform'dan işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte yaka ipi sponsorluğu yapacak olan marka "Adform" oldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir