Getir, 500 milyon dolar yatırım alıyor

Getir, son yatırım turunda toplamda 500 milyon dolarlık bir yatırım almaya hazırlanıyor. Şirketin değerlemesi bu yatırım turuyla birlikte 2.5 milyar dolar seviyesine ulaşacak.

Getir, son yatırım turunda toplamda 500 milyon dolarlık bir yatırım almaya hazırlanıyor. İmzaların çok yakında atılması beklenen yatırım turuyla birlikte, şirketin değerlemesi 2.5 milyar dolar seviyesine ulaşacak. 

Getir, Türkiye, İngiltere, Almanya, Hollanda ve Amerika'daki operasyonlarına odaklanıyor

Getir, küresel genişleme stratejisi çerçevesinde ABD dahil 9 ülkeye açılmış olsa da, küresel piyasalardaki belirsizlik nedeniyle yakın zamanda faaliyet gösterdiği Fransa, İspanya, Portekiz ve İtalya'dan çekilmeye karar vermişti. Operasyonel verimliliğini artırmak ve global organizasyonunu yeniden yapılandırmak için adımlar atan Getir, bu kapsamda, Türkiye, İngiltere, Almanya, Hollanda ve Amerika'daki operasyonlarına odaklanarak faaliyetlerine devam ediyor.

nazim-salur

Getir'in son yatırım turuyla birlikte elde ettiği 500 milyon dolarlık yatırım, şirketin büyüme hedeflerine güçlü bir destek sağlayacak gibi görünüyor. Değerlemesinin 2.5 milyar doları aşması, Getir'in yatırımcıların ve piyasanın gözündeki değerini artırıyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir