Geri geri ileri

Shell'in yeni reklam filmi yayında.

Geçtiğimiz aylarda Blab ve Concept reklam ajansları ile daha önce Türkiye’de örneği olmayan bir işbirliği modelini hayata geçiren Shell, yeni iletişim stratejisinde insanların Shell istasyonlarındaki deneyimlerini merkezine alıyor. 

Shell, yeni stratejinin hayata geçtiği iletişim kampanyasında performans yakıtı V-Power’dan istasyonları lezzet durakları haline getiren Shell Select marketlerine, temassız temiz tuvaletlerinden sektörün ilk sadakat programı Shell ClubSmart’a, Shell’de Kadın Enerjisi Programı’ndan Engelsiz Hizmet Alanlarına kadar misafirlerinin yolculuklarını keyifli hale getirdiğini ‘İnsanların Shell’i’ mottosu ile vurguluyor.

Shell’in marka elçisi Engin Akyürek, kampanyanın ilk reklam filminde yokuşu çıkmakta zorlanan bir sürücüyü yenilikçi performans yakıtı Shell V-Power’la buluşturuyor. Shell V-Power’ın performans ve gücünün vurgulandığı reklam filminde “en dik yokuşları bile rahatça çıkabilmek isteyen insanların Shell'i” mesajı veriliyor. 

Künye

Reklamveren: Shell & Turcas Petrol A.Ş.

Kreatif Ajans: BLAB X CONCEPT İstanbul

Prodüksiyon: AUTONOMY

Müzik: 25m2

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir