Finansal Sağlığa iyi Gelen, Kişiye Özel Tavsiyeler Garanti BBVA Mobil’de

Garanti BBVA yeni iletişim platformunun ikinci reklam filminde, “Finansal Sağlık” kavramına dikkat çekiyor. Garanti BBVA, en basit anlamda “Finansal Sağlık” kavramını; aylık bütçeyi yönetmek, beklenmedik masraflara karşı hazırlıklı olmak, hayatı daha keyifli kılan harcamaları gönül rahatlığıyla yapmak ve hayal edilen gelecek için fırsatlardan haberdar olmak şeklinde tanımlıyor.

Reklam filminde, Garanti BBVA’da çalışan Murat, nişanlısı Neşe’nin halası ve üniversiteye hazırlanan kuzeninin ihtiyaçlarına yönelik finansal tavsiyeler vererek harcamaları için yol gösteriyor. Üniversiteli kuzenle birlikte öğrenci evinde yaşadığının hayalini kuran Murat, halaya, Garanti BBVA Mobil üzerinden aylık harcamaların kolayca kontrol edilebileceğini anlatıyor. Kişiye özel önerilerle birikim yapmayı ve bütçe yönetmeyi kolaylaştıran, finansal sağlığa iyi gelen çözümlerin Garanti BBVA Mobil’de olduğunu aktaran Murat, finansal uzmanlığıyla halanın gönlünü fethetmeyi başarıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=GlJqchPN5ss

Müşterilerine doğru ve kişiye özel finansal tavsiyeler vermeye odaklanan Garanti BBVA yeni iletişim platformunun ikinci reklam filminde, “Finansal Sağlık” kavramına dikkat çekiyor. Garanti BBVA, en basit anlamda “Finansal Sağlık” kavramını; aylık bütçeyi yönetmek, beklenmedik masraflara karşı hazırlıklı olmak, hayatı daha keyifli kılan harcamaları gönül rahatlığıyla yapmak ve hayal edilen gelecek için fırsatlardan haberdar olmak şeklinde tanımlıyor.

Yeni iletişim platformunun reklam filminde Murat rolünü Fatih Artman, nişanlısı Neşe rolünü Leyla Feray üstlenirken, hala rolünde deneyimli oyuncu Deniz Özerman oynuyor.

Kariyer
Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı "Kami"

Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı Kami, down sendromlu 100'den fazla gerçek genç kadının yüzünün birleşiminden oluşturuldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir