Federer'in yıllar sonra yerine getirdiği söz

Federer ve sponsoru Barilla, yıllar önce Federer'in hayranına verdiği sözü yerine getirdi.

Yıllar önce düzenlenen basın toplantısında beş yaşındaki bir hayranının sorusu üzerine Roger Federer, sponsoru Barilla ile minik hayranının sorusuna yıllar sonra yanıt verdi.

Zizou lakaplı küçük hayran Izyan Ahmad, Federer’e önümüzdeki sekiz dokuz yıl içerisinde tenise devam edip edemeyeceğini sorarak kendisiyle maç yapmak istediğini dile getirmişti. Federer de bu soruya olumlu yanıt vermişti. Aradan sekiz yıl geömese de Zizou’ya verdiği sözü beş yıl sonra gerçeğe dönüştüren Federer, Zizou'nun haberi olmadan bir düello hazırladı. Habersiz bir şekilde konsept hazırlanarak Zizou İsviçre’ye götürüldü ve herkes tarafından tanınan bir şampiyonmuş gibi davranıldı. Uzak bir yerden küçük hayranını izleyen Federer, isteğini gerçekleştirerek Zizou ile profesyonel bir maç yaptı.

Boomerang reklam ajansı tarafından hazırlanan sürpriz karşısında Zizou mutluluğunu gizleyemedi. Barilla CMO’su Gianluca Di Tondo hazırlanan sürpriz ile ilgili "Barilla olarak insani tarafı ve sporun değerini görmeyi seviyor, her zaman onları işlerimize ve geliştirdiğimiz ürünlerimize dahil etmeye gayret ediyoruz" açıklamasında bulundu.

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir