Fast Food Sektörü Bir Challenge ile Sağlık Çalışanları için Bir Araya Geldi

Burger King, dünyamızda ve ülkemizde yaşanan COVID-19 salgını sebebiyle gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarına yönelik sektörün büyük oyuncularına destek çağrısında bulundu. Diğer markalardan gelen yanıtlar ise bu günlerin birlikte aşılacağına dair örnek teşkil etti.

Burger King®, sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrıyla “Bizim için gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler! Yorgunluğunuzu bir nebze olsun dindirebilmek en büyük mutluluğumuz” diyerek sağlık çalışanlarına desteğini bir kez daha yineledi.

Burger King®’in #saglıkcalısanlarıicinyanyanayız etiketi ile “Biliyoruz ki siz de destek oluyorsunuz, gelin bu hareketi birlikte büyütelim!” diyerek sektörün önde gelen oyuncularına yaptığı çağrı büyük ilgi gördü. Sektör temsilcisi markalar ardı ardına sağlık çalışanlarına yönelik kampanyalar başlatarak bu çağrıya cevap verdi.

Sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla, ilk çağrıyı başlatan Burger King, Mc Donald’s’a sosyal medya üzerinden meydan okudu. Burger King’in bu çağrısına sessiz kalmayan Mc Donald’s da KFC’yi; KFC Dominos Pizza’yı; Domino’s Pizza ise Little Caesars’ı, Little Caesars ise Kahve Dünyası'nı, Kahve Dünyası ise Starbucks'ı hastanelerde sağlık çalışanlarını yalnız bırakmamaya davet etti.

https://www.instagram.com/p/B-K0bzUpR4r/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B-K2iJwjC7p/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B-MIRbMnTrv/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B-MeUyegdhO/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B-M_Ik5nwK4/?utm_source=ig_web_copy_link
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir