Faber-Castell işbirliği ile "Babalığın farklı tonları": Ömer Barbaros Yiş

Faber-Castell işbirliğiyle Babalar Günü'ne özel olarak hazırladığımız video serimizin yeni konuğu, LCW E-ticaret Genel Müdürü ve Ela ve Emir'in babası Ömer Barbaros Yiş ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Her yıl Haziran ayında kutlanan Babalar Günü, babalarımıza olan sevgimizi göstermek için önemli bir gün. Bu özel günü daha anlamlı kılmak adına Pazarlamasyon olarak Faber-Castell ile gerçekleştirdiğimiz özel işbirliği kapsamında, sektörün önde gelen isimleriyle bir araya gelmeye devam ediyoruz.

Teknosa Dijital Ticaret ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Emre Kurtoğlu, LCW E-ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş, Adel / Faber-Castell CMO'su Murat Büyükkucak, Arçelik Marketing Executive Director'ü Mehmet Tüfekçi ve sahibinden.com CMO'su Nazım Erdoğan olmak üzere sektördeki 5 değerli ismi ağırladık ve Babalar Günü'ne özel hazırladığımız soruları kendilerine yönelterek keyifli bir vakit geçirdik.

İlk konuğumuz Teknosa Dijital Ticaret ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Emre Kurtoğlu olurken serimizin devamında ise  LCW E-ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş'i ağırlayarak Ela ve Emir'in babası olarak keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Faber-Castell işbirliğiyle Ömer Barbaros Yiş'in röportajı ile devam eden serimize, sektörün değerli isimlerinin de katılımıyla samimi ve keyifli hikâyeleri okuyucularla buluşturmaya devam edeceğiz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir