En fazla bitcoin arzına sahip borsa Binance oldu!

Blok zinciri veri platformu Glassnode verilerine göre Binance, Coinbase'i geçerek elinde en fazla Bitcoin arzına sahip borsa oldu.

Kripto para yatırımcılarının kripto para piyasalarında daha doğru yatırım ve alım satım kararları vermek için veri sağlayan platform Glassnode'un verilerine göre Binance, Coinbase'i geçerek elinde en fazla Bitcoin en fazla bitcoin arzına sahip borsa oldu.

Binance'in Bitcoin varlıkları 300 bin BTC’lik bir artış yaşadı

Geçtiğimiz gün, popüler kripto analisti Will Clemente sosyal medya hesaından Glassnode verilerini paylaşarak Binance'in Coinbase’i geride bırakarak elinde en fazla Bitcoin olan borsa olduğunu duyurdu. Yayınlanan Glassnode Insights verilerine göre son iki yılda 450 bin BTC’lik çıkış yaşanan Coinbase'teki bu varlıklar Coinbase ile ilgili olmayan başka cüzdanlara aktarıldı. Hemen hemen aynı zaman diliminde ünlü kripto para borsası Binance'in Bitcoin varlıkları ise Coinbase'in aksine 300 bin BTC’lik bir artış yaşadı. Böylece Binance, Coinbase'i geçerek en fazla bitcoin arzına sahip borsa oldu. 

Coinbase İtalya için onay aldı!
Yaşanan bu gelişmenin ardından Coinbase, geçtiğimiz gün resmi blog sayfası üzerinden yaptığı açıklamada İtalya’da hizmet verebilmek adına, düzenleyici kurumu Organismo Agenti e Mediatori'den kripto para hizmet sağlayıcı onayı aldığını bildirdi. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir