Elon Musk, UFO görüntüleri hakkında paylaşımda bulundu

Elon Musk, ABD ordusunun vurarak düşürdüğü iddia edilen UFO hakkında paylaşımda bulundu.

Yakın zaman önce, dünyanın dört bir yanında UFO ihbarları gelmeye başladı. Sosyal medyada UFO olduğu iddia edilen birçok görüntü paylaşıldı. Yaşanan gelişmelerin ardından, ABD ordusunun bir UFO'yu vurarak düşürdüğü iddiası gündeme oturdu. UFO'nun yalnızca dünya dışı varlıklarla ilgili bir terim olmadığını, tanımlanamayan uçan cisim anlamına geldiğini belirtmekte fayda var. 

Bir UFO'nun düşürüldüğü iddiası, gündemde hızlıca yerini aldı. ABD Savunma Bakanlığı Pentagon'dan konu ile ilgili beklenen açıklama ise General Glen VanHerck'ten geldi. Pentagon, TSI 01.50'de yaptığı açıklamayla UFO'nun düşürüldüğünü doğruladı. ABD-Kanada sınırındaki Huron Gölü üzerinde seyreden sekizgen şekilli UFO'nun ABD F-16 savaş uçaklarıyla düşürüldüğü belirtildi. 

Elon Musk'tan paylaşım gecikmedi

Yaşanan gelişmelerin ardından, Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Endişelenmeyin, birkaç uzaylı arkadaşım uğradı" ifadelerini kullandı. 

Düşürülen UFO dünya dışı bir gezegene ait olup olmadığı merak konusu. Konuyla alakalı henüz kesin detaylar mevcut değil.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir