Elon Musk, Twitter'ın logosunu değiştirdi!

Twitter CEO'su Elon Musk, platformun web sürümünde yer alan mavi kuşlu logoyu kripto para birimi Dogecoin görseli ile değiştirdi.

Sosyal medya platformu Twitter’ı satın alarak CEO koltuğuna oturan Elon Musk, platformda dün akşam saatlerinde yaptığı bir değişiklikle gündem oldu. Musk, Twitter'ın web sürümünde yer alan mavi kuşlu logoyu kripto para birimi Dogecoin görseli ile değiştirdi.

doge-2

New York saatiyle 13:45'te logonun değiştirilmesinin ardından fiyatı yaklaşık yüzde 39'a kadar çıkan Dogecoin, yaklaşık 7,7 sentten 10,7 sente kadar yükseldi. Yüzde 30'un üzerinde değer kazanan kripto para birimi, trend topic listesine ilk sıradan girmeyi başardı. 

Twitter logosunda yapılan değişiklikle ilgili şirket henüz resmi bir açıklamada bulunmazken Elon Musk, Dogecoin'in maskotu olan Shiba cinsi köpeğin yer aldığı bir tweet paylaştı. Attığı tweet'le dikkatleri üzerine çeken Musk'ın paylaştığı tweet'te Shiba, ehliyetteki mavi kuş fotoğrafı için "O eski fotoğraf' diyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir