Elon Musk Çinli ikizi ile tanışmak istiyor

Elon Musk'a benzerliği ile öne çıkan TikTok fenomeni Yilong Ma, Elon Musk'ın da dikkatini çekti.

TikTok'ta paylaştığı videolarla ünlenen ve Elon Musk'a benzerliği ile dikkat çeken Yilong Ma, Elon Musk'ın da dikkatinden kaçmadı. 

Bir Twitter kullanıcısı tarafından yapılan “Çinli Elon Musk’ı bir tuzak olarak kullanmalı mıyız?” paylaşımına yanıt veren Musk, Yilong Ma'nın gerçek kişi olduğuna emin olursa tanışmak istediğini fakat son günlerde deepfake’leri ayırt etmenin zor olduğunu açıkladı. 

Videoları milyonlarca kez izlenen TikTok fenomeni Ma'nın zaman zaman videolarında Tesla'ya da yer verdiği gözükürken Musk'ın yaptığı açıklamadan sonra Twitter logosu ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak “Buradayım. Ben de seninle tanışmayı çok istiyorum, benim kahramanımsın.” açıklamasında bulundu.

@mayilong0 This is a free bird. I like him and I'm going to go to him right now. Because Elon Musk is my brother#elonmusk #tesla #twitter dance(256762) - TimTaj

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir