ELLE Dijital Performans Pazarlama Ajansını Seçti

Kadın ve erkek ayakkabı sektöründe hizmet veren ELLE, “Dijital Performans Pazarlama” çalışmalarını birlikte yürüteceği ajansını seçti.

Bünyesinde; Yargıcı, Tommy Hilfiger, Timberland, Eastpak, Daikin, Cargill,Little Caesars, NN Hayat ve Emeklilik, Yatsan, PttAVM, Rixos, Tekzen, Nocturne, Quzu,Rue, English Home, Wee Baby, Crocs,Superga , Adore Oyuncak, Fuzul Grup, Kale Endüstri Holding, Tahincioğlu ve Dap Yapı gibi birçok firmaya hizmet sunan Digitalhouse; Google Premier Partner ve Facebook Marketing  Partner’liğinin yanı sıra Teads, Insider, Criteo ve Adjust’ın da partner ajanslarından birisi olarak hizmet veriyor.

Google, Sosyal Medya, SEO, Geliştirilmiş E-Ticaret, Veri Analizi ve Dönüşüm Optimizasyonu, Programatik, Medya Planlama ve Satın Alma gibi birçok önemli hizmeti veren Digitalhouse; ELLE’nin Dijital Performans Pazarlama çalışmalarını yürütecek.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir