ELLE Dijital Performans Pazarlama Ajansını Seçti

Kadın ve erkek ayakkabı sektöründe hizmet veren ELLE, “Dijital Performans Pazarlama” çalışmalarını birlikte yürüteceği ajansını seçti.

Bünyesinde; Yargıcı, Tommy Hilfiger, Timberland, Eastpak, Daikin, Cargill,Little Caesars, NN Hayat ve Emeklilik, Yatsan, PttAVM, Rixos, Tekzen, Nocturne, Quzu,Rue, English Home, Wee Baby, Crocs,Superga , Adore Oyuncak, Fuzul Grup, Kale Endüstri Holding, Tahincioğlu ve Dap Yapı gibi birçok firmaya hizmet sunan Digitalhouse; Google Premier Partner ve Facebook Marketing  Partner’liğinin yanı sıra Teads, Insider, Criteo ve Adjust’ın da partner ajanslarından birisi olarak hizmet veriyor.

Google, Sosyal Medya, SEO, Geliştirilmiş E-Ticaret, Veri Analizi ve Dönüşüm Optimizasyonu, Programatik, Medya Planlama ve Satın Alma gibi birçok önemli hizmeti veren Digitalhouse; ELLE’nin Dijital Performans Pazarlama çalışmalarını yürütecek.

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir