Durex'ten Onur Haftası'na Özel Yaratıcı Tweet

Bitirmekte olduğumuz 25 Haziran - 1 Temmuz Haftası tüm dünyada Onur Haftası olarak kutlanıyor. İlk Onur Yürüyüşü Stonwall Ayaklanması’nın birinci yıl dönümü olan 28 Haziran 1970’te, New York, San Francisco ve Los Angeles’ta eş zamanlı olarak düzenlenmişti. Bu tarihten beri dünyanın pek çok yerinde bu hafta içerisinde Onur Yürüyüşü gerçekleştiriliyor ve bu hafta LGBT haftası olarak kullanılıyor.

Bazı markalar Onur Haftası için bazı özel çalışmalar yapabiliyorlar. Örneğin bu sene H&M ilk kez LGBTİ topluluğuna hitap eden "Pride" isimli bir koleksiyon çıkarmıştı. 

Prezervatif markası Durex de Onur Haftası'na özel bir Tweet ile ürünlerinin reklamını yaptı. Yasaklar nedeniyle fazla bir reklam mecrası kalmayan prezervatif markaları çareyi sosyal medyayı yaratıcı kullanmakta bulmuşlar... Zira birkaç gün önce İstanbul halkı dolu uyarısı için önlemler alırken Okey de fırsatı yaratıcı bir şekilde değerlendirmişti. 

Twitter'da "Bilinen ne aşklar yaşansa da kim bilir bilinmeyen ne aşklar yaşanmıştır. Aşkını filtresiz yaşa!" mesajını paylaşan Durex, aşkın ve cinselliğin kuralları olmadığını iki ürünü ve verdiği mesajla birlikte gösteriyor. Durex reklam görselinde meşhur aşk hikayelerimizden Leyla ile Mecnun'u ve Ferhat ile Şirin'in eşlerini değiştirmiş ve daha iyi bir cinsel deneyim için Ferhat ile Mecnun'a prezervatif önerirken, Leyla ile Şirin'e de Intense Jel'ini öneriyor.

https://twitter.com/Durex_TR/status/1013321499263078406

Siz ne düşünüyorsunuz? Durex'in Pride özel Tweet'ini başarılı ve yaratıcı buldunuz mu?

Kariyer
İş dünyasında "Sessiz istifa" tehdidi

Pandemi sonrası büyük istifa dalgasından sonra iş dünyası, sessiz istifa ile karşı karşıya.

Bunlar İlginizi Çekebilir